Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Marta Mysur ponownie na podium

Marta Mysur ponownie na podium
Marzec 14
16:53 2016

W miniony weekend 10-13 marca w Rybniku odbyły się zawody Pucharu Polski Seniorów i Juniorów w Taekwondo w których wzięła udział tomaszowianka Marta Mysur.

W turnieju wzięło udział 290 zawodników z całego kraju. Do rywalizacji z ramienia Bełchatowskiej Akademii Taekwon-do przystąpiła także tomaszowianka sierż. Marta Mysur. Po ciężkich pojedynkach Marta doszła do finału, gdzie po wyrównanej dogrywce została srebrną medalistką kat. walk kobiet pow. 75kg oraz srebrną medalistką w rywalizacji technik specjalnych.

Puchar Polski jest nie tylko pierwszym turniejem otwierającym sezon 2016, ale turniejem kwalifikacyjnym do Mistrzostw Polski Seniorów i sprawdzianem dla zawodników reprezentacji Polski. Marta czeka na decyzję trenerów Reprezentacji o jej udziale w zbliżających się Mistrzostwach Europy w Finlandii. O udziale decydował będzie ostatni sezon startowy 2015 i wyniki Pucharu Polski, które dla Marty Mysur są bardzo dobre.

 

KPP Tomaszów Maz.


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa