Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Na strychu zamiast prania suszył konopie

Na strychu zamiast prania suszył konopie
12 listopada
16:36 2015

Policjanci Wydziału Kryminalnego Tomaszowskiej Komendy Policji wraz z Kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, ustalili, iż na jednej z posesji w powiecie tomaszowskim, może być prowadzona uprawa konopi indyjskich.

10 listopada 2015r. o godzinie 6:00, policjanci weszli do domu podejrzanego. W mieszkaniu wyczuli charakterystyczną woń narkotyków. Na strychu u 24-letniego meżczyzny zamiast rozwieszonego prania ujawnili wiszące na sznurach krzewy konopi. Przy krzewach kryminalni zauważyli trzy kartony w których zapakowanych było 59 dilerek z marihuaną.

narkotm1115c

Policjanci ujawnili kolejne porcje narkotyków ukryte w różnych sprzętach domowych, łącznie policjanci zabezpieczyli 26 kilogramów marihuany, w tym 12 kilogramów suszu i 39 krzewów. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków wynosi 780 tysięcy złotych.

narko 111115b

24-letni podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Na wniosek miejscowej prokuratury tomaszowski sąd aresztował go na trzy miesiące. Mężczyzna nie był w przeszłości notowany, policjanci zapowiadają kolejne zatrzymania.

 

KPP Tomaszów Maz.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu