Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Nad Zalewem Sulejowskim poszukiwali 8 letniej dziewczynki

Nad Zalewem Sulejowskim poszukiwali 8 letniej dziewczynki
08 sierpnia
17:13 2017

W dniu dzisiejszym w godzinach porannych Dyżurny KPP w Tomaszowie Maz. otrzymał informację o zaginięciu 8-letniej dziewczynki nad Zalewem Sulejowskim. Policyjna akcja była dynamiczna i owocna, dziecko zostało odnalezione w przeciągu kilkunastu minut.

Na miejsce zdarzenia udali się tomaszowscy policjanci, zostały także poinformowane i zaangażowane służby współpracujące z Policją tj. WOPR i Straż Pożarna. Na miejscu Funkcjonariusze otrzymali informację, że dziewczynka wraz ze starszym bratem, z uwagi na zimną noc nocowali na przycumowanej do brzegu łódce, natomiast rodzice spali w namiocie rozbitym wraz z innymi namiotami na linii brzegowej. W nocy matka skontrolowała dzieci, wtedy jeszcze wszystko było w najlepszym porządku.

 

Rano ojciec dzieci, gdy poszedł sprawdzić czy one śpią, zauważył, że nie ma córki. Rodzice zaczęli szukać dziecka, ale nigdzie go nie było, wtedy zawiadomili Policję. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania, po kilkunastu minutach udało się odnaleźć dziewczynkę całą i zdrową w innym oddalonym kilkanaście metrów dalej namiocie.

Jak wynika z ustaleń 8-latka wyszła w nocy z kajuty, bo chciała iść do mamy, jednak nie pamiętała, w którym namiocie byli jej rodzice. Było już ciemno, więc dziewczynka udała się do namiotu, w którym zauważyła palące się światło, tam rozpoznała ludzi, z którymi bawiła się w ciągu dnia na plaży i położyła się u nich spać.

 

policja.plSkomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Secured By miniOrange