Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Nietrzeźwa 37-letnia kobieta wjechała w drzewo. W kieszeniach, bagażniku i.. pod choinką ukryła kontrabandę

Nietrzeźwa 37-letnia kobieta wjechała w drzewo. W kieszeniach, bagażniku i.. pod choinką ukryła kontrabandę
Grudzień 19
18:57 2016

Policjanci zatrzymali nietrzeźwą kierującą vw golfem , która wjechała w drzewo. Okazało się, że w kieszeniach ubrania, bagażniku auta a także w domu znaleziono u niej alkohol i tytoń bez akcyzy oraz narkotyki.

18 grudnia 2016 roku o godzinie 4:15, na ulicy Głowackiego w Tomaszowie Mazowieckim kierująca vw golfem wjechała w przydrożne drzewo. Na miejsce natychmiast dotarli policjanci. Nie mogli nawiązać logicznego kontaktu słownego z 37-letnią kierującą. Alkotest wskazał w organizmie badanej kobiety 2,7 promila. Dalsza kontrola wykazała, że kierująca nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci wykonując swoje czynności zwrócili uwagę na mocno wypchane kieszenie jej ubrania. Miała przy sobie pięć butelek z alkoholem. Policjanci postanowili przyjrzeć się dokładnie zawartości vw golfa. W bagażniku przewoziła 13 butelek z alkoholem bez akcyzy, natomiast pies do wyszukiwania narkotyków wskazał schowane w pojeździe 0,48 grama marihuany. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania podejrzanej, gdzie zwrócili uwagę na duży pakunek pod choinką.Był tam tytoń bez polskich znaków skarbowych. Ponadto w całym domu funkcjonariusze ujawnili ukryte w różnych miejscach 26 litrów trefnego alkoholu.

 

Źródło: policja.pl


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa