Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Pędził ulicami miasta 180 km/h i nie zatrzymał się do kontroli drogowej

Pędził ulicami miasta 180 km/h i nie zatrzymał się do kontroli drogowej
Czerwiec 22
17:50 2015

20 czerwca około godziny 16:50 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego na ulicy PCK zauważyli jadącego z dużą prędkością motocyklistę.

Mężczyzna w obszarze zabudowanym jechał 110 km/h. Funkcjonariusze dali sygnały do zatrzymania się, jednak kierowca przyspieszył do 180 km/h.

Uciekając popełniał inne wykroczenia drogowe, takie jak nie zatrzymanie się na „stopie” , wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, ponadto ominął opuszczone zapory kolejowe, dalej uciekając w stronę Tomaszówka, gdzie skręcił w dukty leśne. Tam zatrzymali go policjanci.

Piratem drogowym okazał się być 28 letni mieszkaniec Tomaszowa. Mężczyzna był trzeźwy, ale pojazd, którym kierował nie posiadał aktualnych badań technicznych. Kierowca spowodował zagrożenie, nie tylko dla siebie ale i innych uczestników ruchu drogowego. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, mężczyznę czeka sprawa w sądzie.

 

 

Źródło: KPP Tomaszów Maz.

foto: Image courtesy of Dundee Photographics at FreeDigitalPhotos.net


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa