Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Śmiertelne pobicie na Narutowicza. Jednym ze sprawców 14 – latek!

Śmiertelne pobicie na Narutowicza. Jednym ze sprawców 14 – latek!
28 października
12:42 2014

26 października o godzinie 22:46, dyżurny policji otrzymał informację o leżącym w okolicach placu Narutowicza pobitym człowieku. Policjanci którzy dotarli na miejsce zastali leżącego na ziemi w kałuży krwi mężczyznę. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon, podając jako prawdopodobną przyczynę, pobicie którego skutkiem była śmierć.

Denat nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Policjanci rozpoczęli poszukiwanie sprawcy ustalając jednocześnie tożsamość zmarłego. Funkcjonariusze przesłuchiwali świadków, sprawdzali monitoringi, zabezpieczali pozostawione na miejscu ślady. Następnego dnia znana była tożsamość zmarłego mężczyzny, okazał się nim 59 – letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego.

Kilka godzin później policjanci ustali sprawców, zaskoczeniem był wiek podejrzanych pierwszy z nich to 14-latek a drugi to 34-letni mieszkaniec Tomaszowa. Obydwaj zostali zatrzymani w miejscu zamieszkania.

Nieletni w chwili zatrzymania był trzeźwy, a jego starszy kompan miał ponad 3 promile. 14-latek został przesłuchany w charakterze sprawcy czynu karalnego, o jego dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny, 34-letni podejrzany usłyszał zarzuty pobicia, którego następstwem była śmierć człowieka grozi mu do 10 lat więzienia. Obaj byli w przeszłości notowani

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu