Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Umówił się z 14-latką na seks. Na szczęście wpadł w policyjną zaszadzkę

Umówił się z 14-latką na seks. Na szczęście wpadł w policyjną zaszadzkę
04 kwietnia
19:34 2016

Tomaszowscy policjanci, po informacji od internauty, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o pedofilię.

3 kwietnia 2016 roku o godzinie 10:45, dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację od mieszkańca województwa dolnośląskiego, iż w godzinach popołudniowych ma dojść do spotkania w celach seksualnych 25-latka z 14-latką.
Tomaszowscy kryminalni wspólnie z policjantami z komendy wojewódzkiej w Łodzi, na terenie parkingu, jednej z restauracji w Tomaszowie zorganizowali zasadzkę.

– Podejrzewany 25 letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, przyjechał audi w umówione miejsce. Był bardzo zaskoczony, kiedy zamiast dziecka zobaczył policjantów. Funkcjonariusze znaleźli przy nim prezerwatywy. Jak udało nam się ustalić mężczyzna przez internet namawiał 14-latkę do obcowania płciowego. Nie był wcześniej notowany – mówi Katarzyna Dutkiewicz-Pawlikowska, oficer prasowy tomaszowskiej policji.

Mężczyzna może odpowiadać za usiłowanie doprowadzenia małoletniej poniżej 15 roku życia do obcowania płciowego, za co grozi kara do 12 lat więzienia. Policjanci przeszukali mieszkanie zatrzymanego i zabezpieczyli różne nośniki elektroniczne. Sprawa jest rozwojowa.

 

KPP Tomaszów Maz.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu