Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Zatrzymano mężczyznę, który wjechał w budynek Informacji Turystycznej na pl. Kościuszki

Zatrzymano mężczyznę, który wjechał w budynek Informacji Turystycznej na pl. Kościuszki
11 grudnia
15:42 2017

10 grudnia 2017 roku, przed 2.00 w nocy, młody mężczyzna wjechał w budynek na Placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Zdarzenie zostało nagrane przez kamery miejskiego monitoringu. Niestety nie był widoczny numer rejestracyjny pojazdu sprawcy. W ustalenia aktywnie włączył się Urząd Miasta przekazując nagranie ze zdarzenia do mediów społecznościowych. Mieszkańcy Tomaszowa, chętnie udostępniali ten komunikat.

10 grudnia o godzinie 1:57, dyżurny policji otrzymał informację, iż na Placu Kościuszki kierujący samochodem osobowym koloru srebrnego, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w budynek Informacji Publicznej. Kierowca wycofał pojazd i odjechał. Zdarzenie zostało nagrane na miejski monitoring, niestety, nie można było odczytać numerów rejestracyjnych. Policjanci rozpoczęli ustalanie świadków, szukali na parkingach srebrnego auta z uszkodzonym przodem.

 

Do ustalenia danych pirata drogowego bardzo aktywnie włączył się Urząd Miasta przekazując mediom fragment nagrania z miejskich kamer. Pomimo późnych godzin w Tomaszowie zrobiło się o zdarzeniu bardzo głośno. Mieszkańcy Tomaszowa,dzwonili z informacjami do dyżurnego.

Najpierw na ogrodzonym parkingu został zlokalizowany samochód marki Kia, z uszkodzeniami odpowiadającymi kolizji z Placu Kościuszki. Następnie policjanci dotarli do właściciela samochodu, który wskazał kto użytkował w godzinach wieczornych jego pojazd.

Kierowca – 19 latek, zgłosił się do Komendy Policji, około godziny 18:00 gdzie został przesłuchany. W tej sprawie prowadzone jest policyjne postępowanie.

 

 

Źródło: policja.pl


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu