Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Zbigniew Stonoga ujawnia szczegóły zatrzymania policjantów z Tomaszowa

Zbigniew Stonoga ujawnia szczegóły zatrzymania policjantów z Tomaszowa
19 listopada
17:23 2014

Wczoraj (18 listopada) około godziny 6 rano funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji wkroczyli do domów kilku policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy w Tomaszowie Mazowieckim. Akcja BSW miała miejsce również w siedzibie komendy przy ul. Oskara Lange.

Sprawę zatrzymania tomaszowskich pięciu policjantów nagłośnił na swoim profilu w portalu społecznościowym Zbigniew Stonoga, znany biznesmen z Zamościa, który walczy z fiskusem o zwrot podatku VAT w wysokości 1,9 mln zł i który wypowiedział wojnę całemu aparatowi urzędniczo-skarbowemu III RP.

Według biznesmena powody dla których zatrzymano tomaszowskich policjantów są kuriozalne, a zgromadzony przez BSW materiał dowody pozyskany został bezprawnie z ukrytych w radiowozach kamer i mikrofonów. Ponadto Stonoga twierdzi, że zatrzymanie policjantów związane jest z przyjmowaniem przez nich korzyści majątkowych w postaci badań krwi i moczu o wartości 5,77 zł i 44,77 zł.

Joanna Kącka, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi potwierdza, że funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz. zostali zatrzymani na polecenie Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim, która prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Na facebookowym profilu Zbigniewa Stonogi możemy również przeczytać o szczegółach zatrzymania policjantów z Tomaszowa

… podczas zatrzymania funkcjonariusze BSW,zachowywali się jak gestapo domy były przeszukiwane w sposób budzący grozę,nieletnie dzieci policjantów były przepytywane o ojców i matki bez uprzedzenia o prawach wynikających z kodeksu postępowania karnego tj możliwości odmowy udzielenia odpowiedzi na pytanie,które mogłoby narazić członka rodziny na odpowiedzialność karną.To były dzieci po 10,12 lat które pytano o poszczególne kwestie o których dziecko nie ma pojęcia bez psychologa bez rodzica obok SZOK !!!

 

Stonoga dzwonił w sprawie zatrzymanych funkcjonariuszy do Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Maz. inspektora Gabriela Olejnika.
Poniżej zapis rozmowy.

Post użytkownika Zbigniew Stonoga.

 

Zbigniew Stonoga na tle audi S8 z kontrowersyjnym hasłem

 

Foto: Facebook

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa