Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

18 listopada FAMKA 2018 !

18 listopada FAMKA 2018 !
05 listopada
18:02 2018

To już 12 długich lat, od kiedy Radio FAMA towarzyszy nam w pracy, w domu, czy w drodze. Każdego dnia sztab ludzi dba o to, by przekazywać Wam rzetelne informacje z dróg, regionu i z naszego miasta. Bez względu na pogodę, porę roku, czy nastroje panujące w mieście, jest taki czas,  kiedy razem ze swoimi słuchaczami chcą świętować kolejne urodziny.

Wszystko rozpoczęło się 4 listopada 2006 roku w sali kina „Włókniarz”, gdzie po raz pierwszy radio FAMA postanowiło zgromadzić wszystkich słuchaczy na koncercie z okazji pierwszej rocznicy swojego istnienia. Impreza ta na tyle spodobała się lokalnej społeczności, że pojawiały się kolejne koncerty. Sala kina „Włókniarz” okazała się jednak za mała, by pomieścić tak liczne grono słuchaczy i imprezę przeniesiono do hali Samochodówki. W kolejnych latach koncerty organizowane przez Radio FAMA zyskiwały nie tylko coraz większy rozgłos, wzrastała też ich ranga i liczba słuchaczy, a co za tym idzie oczywiście gwiazd, które z chęcią, nawet po raz kolejny, wracały do Tomaszowa.

Wszystkie te lata pokazują, jak wielką plejadę gwiazd, nie tylko polskich, ale i zagranicznych, mogliśmy na żywo zobaczyć w naszym mieście. Czerwone Gitary, Wideo, Volver, Małgorzata Ostrowska, Stachursky, Pectus, Doda i Vergin, Łzy, Blue Caffe…. to tylko niektóre z nich. Radio FAMA zadbało także o to, by pojawiały się gwiazdy światowego formatu, takie jak Oceana, Loona, Bright Sparks, Shaun Baker czy Bel-Mondo.

W tym roku po raz kolejny do Tomaszowa Mazowieckiego zawitają znane nazwiska ze sceny nie tylko Polskiej, ale i zagranicznej. Na pewno niebywałą atrakcja tego koncertu będzie DANZEL. Po raz pierwszy w Tomaszowie pojawią się zespół Enej, Ewelina Lisowska, Brave, czy Smolasty. Swoje największe hity przypomną Wam Jeden Osiem L czy Thomas Martin, a mocnym młodzieżowym akcentem będą Michał Szczygieł, Komodo i Szymon Chodyniecki. Bilety są już w sprzedaży, a Was nie może tam zabraknąć!

Zaproszenia na to wydarzenie zapewne rozejdą się jak świeże bułeczki.
Znajdziecie je tu: www.radiofama.com.pl, szczegóły pod nr tel. 44 724-05-61.


Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Secured By miniOrange