Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

8 marca IV Tomaszowska Gala Muzyki DISCO

8 marca IV Tomaszowska Gala Muzyki DISCO
28 lutego
10:36 2019

Kolejna Gala Muzyki DISCO odbędzie się w Tomaszowie 8 marca. Już po raz czwarty impreza zorganizowana zostanie z okazji Dnia Kobiet.

Także w tym roku sympatycy rytmów disco polo będą mogli zobaczyć i usłyszeć przeboje najbardziej popularnych wykonawców tego nurtu muzycznego. Na scenie w tomaszowskiej Samochodówce pojawi się Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, który zaprezentuje m.in. swój hit „Przez twe oczy zielone”, nie zabraknie także starszych nagrań z repertuaru grupy. Na Gali DISCO wystąpi również zespół, który od wielu lat nie traci popularności – grupa Boys z liderem Marcinem Milerem na czele. Z pewnością usłyszmy takie kawałki jak „Jesteś szalona” czy „Oczy szafirowe”. Ponadto wystąpią także: After Party, Top Girls, Nowator i Mr Sebii. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00.

Szczegóły dotyczące wejścia na imprezę można uzyskać w redakcji radia FAMA Tomaszów przy ulicy Smugowej 1/11, a także na stronie www.radiofama.com.pl. Więcej informacji znajdziecie także w wydarzeniu na facebooku: IV Tomaszowska Gala Muzyki DISCO (www.facebook.com/events/313870979472114)


Materiały prasowe

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Secured By miniOrange