Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

I Bieg Hubertowski

I  Bieg  Hubertowski
15 października
10:44 2014

Spalskie Towarzystwo Łowieckie im. Prezydenta Ignacego Mościckiego i Ognisko TKKF ZNP w Tomaszowie  zapraszają  na  I Bieg  Hubertowski, który odbędzie się w niedzielę 19 października  z Tomaszówka przez Brzustów do  łąk spalskich, gdzie jak co roku  odbywać  się  będzie  Hubertus Spalski.

W biegu mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 13 lat i nie mają przeciwwskazań zdrowotnych. Trasa  o długości 10 km przebiega lasem i łąkami. Zbiórka zawodników  w Tomaszówku (10.00 – 10.30) przy Panteonie Patronów Łowiectwa (charakterystyczne,  wysokie drewniane rzeźby) obok drogi nr 713 Tomaszów – Opoczno (skraj lasu  na granicy powiatu tomaszowskiego i opoczyńskiego).

Zgłoszenia przyjmowane są pocztą elektroniczną www.biuro@provincja.pl i pod numerem tel. 660 975 201 do 17 października oraz przed startem w biurze zawodów w godz. 10.00 – 10.30.

W tym czasie zawodnicy  zgłaszają się do weryfikacji i odbierają numery startowe. Osoby  zapisane  do 17 października mają zagwarantowane pamiątkowe medale. Przewiduje się klasyfikację generalną kobiet i mężczyzn, a także kategorie wiekowe. Więcej szczegółów w regulaminie biegu dostępnym  na stronie internetowej http://www.dziczyzna-grzyby.pl/82-artykuly/193-zaproszenie-na-i-hubertowski-bieg-przelajowy

Udział w imprezie potwierdziła Wanda Panfil, mistrzyni świata w maratonie z Tokio w 1991 roku, uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Seulu (1988 r.) i w Barcelonie (1992 r.), wielokrotna mistrzyni  i rekordzistka Polski na długich dystansach, wychowanka RKS Lechia Tomaszów.

bieghubertowski

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa