Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Cezary Pazura, Sebii, Mateusz Włodarczyk i wiele fantastycznych atrakcji. Piknik GRAMY DLA WOJTUSIA w Ujeździe

Cezary Pazura, Sebii, Mateusz Włodarczyk i wiele fantastycznych atrakcji. Piknik GRAMY DLA WOJTUSIA w Ujeździe
08 maja
19:24 2014

17 Maja w Gminnej Hali Sportowej w Ujeździe odbędzie się Majowy Piknik Rodzinny pod hasłem „Gramy dla Wojtusia”.

Będzie to kolejna akcja charytatywna dla Wojtka Zarzyckiego, który choruje na Neuroblastomie IV stopnia i ma tylko 40% szans na przeżycie, leczenie jest bardzo kosztowne jednak jest to jedyna szansa dla chłopca.

Dlatego sąsiedzi, przyjaciele oraz wszyscy mieszkańcy Osiedla Niewiadów i okolic postanowili wspólnymi siłami zorganizować koncert, mający na celu uzbieranie jak największej ilości pieniędzy, oferując w zamian moc atrakcji i zabaw dla osób w każdym wieku.

Jest to niesamowita okazja, aby wspólnie z rodzinami i znajomymi spędzić sobotnie popołudnie i podziwiać występy wspaniałych artystów, wśród których pojawi się Honorowy Obywatel Gminy Ujazd CEZARY PAZURA, rozbawiając wszystkich dobroczyńców doskonałymi anegdotami oraz wyśmienitymi skeczami, z których słynie.

Nie może zabraknąć również świetnego koncertu przy dźwiękach muzyki disco polo w wykonaniu Sebastiana Zysa wraz z zespołem SEBII, Mateusza Włodarczyka z The Voices of Poland, będzie to idealna okazja, aby zapomnieć na chwilę o szarej codzienności i dać się porwać znakomitej zabawie.

Oprócz tego na scenie będzie można ujrzeć występy dzieci z okolicznych Przedszkoli i Szkół, które swoim młodzieńczym entuzjazmem i radością zarażą każdego widza.

Dla najmłodszych są przewidziane zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach, malowanie twarzy, wata cukrowa i wiele innych niesamowitych atrakcji.

Również fani mocnych wrażeń będą usatysfakcjonowani, ponieważ w czasie imprezy odbędą się pokazy strażackie, przejażdżki motocyklami, wystawa amerykańskich samochodów, pojawią się policyjne gadżety oraz symulator dachowania i wypadków.

Jeśli podczas występów ktoś zgłodnieje będzie mógł posilić się wspaniałą grochówką, kiełbaskami z grilla, swojskim jadłem oraz wspaniałymi ciastami. Piknik rozpocznie się biegiem, a jeśli ktoś nie biega może wziąć pod rękę drugą połowę ,koleżankę, kolegę , sąsiada… i po prostu przejść lub wsiąść na rower i przejechać.

Dopełnieniem całego pikniku oraz akcji charytatywnej będzie licytacja fantastycznych przedmiotów, z których każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Nie można oczywiście ani na chwilę zapominać, że każda złotówka ofiarowana przez przybyłych jest ogromna szansą dla małego chłopca.

Głównym celem pikniku jest pomoc przez zabawę, a więc stańmy się w tym dniu jedną wielką rodziną, bawiąc się, radując i pomagając małemu Wojtusiowi, który mimo swojego młodego wieku i ogromnego cierpienia z uśmiechem na twarzy dziękuje za każdą, nawet najmniejszą pomoc.

A więc do dzieła!

Startujemy 17 maja Gminna Hala Sportowa w Ujeździe godzina 14:30!

Źródło: Organizator

Przypomnijmy, że 21 marca 2014  w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe odbył się specjalny koncert charytatywny dla Wojtusia Zarzyckiego „Wiosenne Przebudzenie Serc” w trakcie którego zebrano na leczenie chłopca ponad 37 000zł!

Więcej o Wojtusiu Zarzyckim

https://tvtomaszow.pl/tag/wojtus-zarzycki/

http://www.facebook.com/wojtuszarzycki

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu