Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Cisza Jak Ta zagrała w Tomaszowie (wideo)

24 lutego
11:52 2014

Zespół Cisza Jak Ta wraz ze Starym Dobrym Małżeństwem czy Domem o Zielonych Progach, to kwintesencja polskiej poezji śpiewanej, a ich koncerty są niebywałym ładunkiem emocjonalnym którego nośnikiem jest świetna muzyką i niebagatelne teksty.
Piątkowy (21 lutego 2014) koncert w Tkaczu był z pewnością tego dowodem.

Tomaszowski ośrodek kultury z nadkompletem widzów gościł na swojej scenieAleksandrę Frąckowiak (flet poprzeczny, wokal), Ilonę Karnicką (skrzypce, wokal) , Dariusza Bądkowskiego (gitara basowa), Mariusza Skorupę (gitara elektroakustyczna, wokal), Mateusza Wyzińskiego (perkusja, wokal) i Michała Łangowskiego (gitara elektroakustyczna, wokal) , członków grupy Cisza Jak Ta.

Potężna dawka pozytywnych emocji w utworach z najnowszej płyty zespołu pt.WUKA, jak i z nieco starszych krążków, z pewnością pozostanie słuchaczom na długo w pamięci.

Cisza jak ta, to nie są nudne interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej, Bolesława Leśmiana, czy współczesnej poetki – Wiesławy Kwinto Koczan.
To mistrzostwo w przekazie muzycznym i tekstowym, którego połączenie powoduje uwielbienie dla tego zespołu.

Koncerty Ciszy Jak Ta prowadzą słuchaczy przez górskie połoniny, morskie brzegi, czy brukowane ulice miast opowiadając słowem i dźwiękiem o miłości – „spiritus movens” życiowej wędrówki, we wszystkich jej barwach i odcieniach – mówią członkowie zespołu

Więcej zdjęć na naszym facebooku:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.645679172157384.1073741909.180…

« z 2 »

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu