Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Dzień Dziecka z Monster Truckami w łódzkiej Atlas Arenie (wideo)

06 czerwca
21:22 2014

Tysiące fanów Monster Trucków, ryk silników, zapach spalin i efektowne skoki Motocross Freestyle tak wyglądał 1 czerwca 2014 r. – Monster X Tour w łódzkiej Atlas Arenie.

Podczas niedzielnej imprezy można było sobie zrobić  zdjęcie na tle niewiarygodnych kilkutonowych maszyn i spotkać się kierowcami tych pojazdów.

Przed głównym show odbyło się bowiem PIT PARTY,  czyli impreza podczas której z bliska można było podziwiać konstrukcje dysponujące mocą ponad 1500 koni mechanicznych każdy.

 

 

PIT Party było również okazją do zdobycia autografów od kierowców – zawodników, tych nietuzinkowych pojazdów, oraz zrobienia sobie zdjęcia przy ponad 1,5 metrowych oponach. Organizatorzy zapewnili również możliwość krótkiej przejażdżki Monster Truckiem i możliwość zakupu gadżetów związanych z trasą Monster X Tour.

 

Podczas głównego show, można było się przekonać co dzieje się z samochodami osobowymi, które dostaną się pod olbrzymie koła „monsterów” i podziwiać zapierające dech w piersiach powietrzne akrobacje i wyskoki kaskaderów z FMX Stunt Riders

Komu nie udało się być na łódzkim pokazie, może odwiedzić kolejne miasta, Kraków i Wrocław, do których jeszcze w czerwcu zawita Monster X Tour

Więcej infohttp://www.makroconcert.com/pl/imprezy/monster_x_tour/

 

 

Foto: Dariusz Kwapisiewicz

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu