Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

„Dzikie historie” – najlepszy film festiwalu w Gdyni teraz w Heliosie

„Dzikie historie” – najlepszy film festiwalu w Gdyni teraz w Heliosie
10 lutego
16:47 2015

11 lutego o godzinie 18:15 zapraszamy wraz z kinem Helios w Piotrkowie Trybunalskim na jedyny seans filmu „Dzikie historie”.

Reżyseria: Damián Szifron
Obsada: Rita Cortese, Ricardo Darín, Erica Rivas, Leonardo Sbaraglia, Nancy Dupláa, Darío Grandinetti, Oscar Martínez
Argentyna, Hiszpania 2014, 120 min.

„Dzikie historie” – najlepszy film festiwalu w Gdyni według krytyków.

Modelka, kierowca, kelnerka, milioner, specjalista od materiałów wybuchowych i panna młoda – każda z tych osób pochodzi z zupełnie innego świata i pozornie nic ich ze sobą nie łączy. Jednak wszyscy będą musieli zmierzyć się ze stresującą sytuacją, jedną z tych, które każdy z nas przeżywa każdego dnia: gadatliwy pasażer na miejscu obok, niespodziewane spotkanie z kochanką męża, bezduszny urzędnik, kolejne spóźnienie do domu z pracy, pirat drogowy… W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, tych sześcioro postanawia przechytrzyć system i walczyć o siebie! Nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością, a szaleństwem.

Szczegóły oraz rezerwacja miejsc na http://www.helios.pl/19,Piotrkow-Trybunalski/KinoKonesera/

dzikie historie

DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW MAMY PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA JEDYNY SEANS FILMU  „Dzikie historie”, KTÓRY ODBĘDZIE 11 LUTEGO O GODZINIE 18:15 W KINIE HELIOS W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM.

JAK JE OTRZYMAĆ?

WYSTARCZY UDZIELIĆ PRAWIDŁOWEJ ODPOWIEDZI NA PYTANIE „JAKI ZNANY REŻYSER JEST PRODUCENTEM FILMU „DZIKIE HISTORIE”” I PRZESŁAĆ JĄ DO NAS MAILEM WRAZ ZE SWOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM NA KONTAKT@TVTOMASZOW.PL

 

Kto pierwszy zgarnia wejściówkę.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu