Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Główny Zawór Jazzu w Tkacz Music Cafe

Główny Zawór Jazzu w Tkacz Music Cafe
10 listopada
10:17 2022

Znane przeboje z nurtu muzyki pop w swingowych aranżacjach będzie można usłyszeć w trakcie koncertu, który odbędzie się 4 grudnia o godz. 17.30 w Miejskim Centrum Kultury „Tkacz” przy ul. Niebrowskiej 50. W ramach cyklu „Tkacz Music Cafe” wystąpi poznański zespół Główny Zawór Jazzu.

Bilety do nabycia przez Biletyna.pl https://biletyna.pl/koncert/Glowny-Zawor-Jazzu-TM/Tomaszow-Mazowieck, w sekretariacie MCK przy pl. Kościuszki 18 oraz w Informacji Turystycznej przy pl. Kościuszki 29. W cenie wejściówki (30 zł) kawa/herbata i ciastko.

Główny Zawór Jazzu to energiczny projekt łączący pozornie niedostępne wariacje nurtów jazzowych z wszechobecną muzyką pop. Znane z rozgłośni radiowych polskie przeboje przedstawione są w swingowych aranżacjach, zabierając słuchacza w podróż po zadymionych klubach lat 30., 40. i 50. Dziewięcioosobowy skład z Poznania łamie bariery międzygatunkowe w utworach takich gwiazd jak Monika Brodka, Margaret, Perfect i wielu, wielu innych. Odbiorcy serwowana jest nietuzinkowa mieszanka płynąca pełnią brzmienia wprost przez Główny Zawór Jazzu.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu