Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Górniak, Afromental, Margaret, Donatan i Cleo w Tomaszowie?

Górniak, Afromental, Margaret, Donatan i Cleo w Tomaszowie?
17 czerwca
19:28 2015

Weź udział w konkursie „Europa to My” i pokaż, jak zmienia się Twoja okolica! Tak brzmi hasło konkursu organizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet oraz Program Pierwszy Telewizji Polskiej. Do wygrania jest europejska podróż marzeń, fantastyczny koncert i promocja telewizyjna dla miasta! 

Atrakcyjne nagrody czekają
Na zwycięzcę konkursu czeka m.in. europejska podróż marzeń, a w miejscowości, której dotyczy zgłoszenie konkursowe, zorganizowany zostanie Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich z atrakcjami i wystawcami z całej Polski, a na koniec wielki koncert z udziałem m.in Edyty Górniak, Afromental, Margaret, Moniki Kuszyńskiej, Donatana i Cleo oraz Formacjii Nieżywych Schabuff. Dodatkowo miejscowość otrzyma 5 hot-spotów z darmowym rocznym wi-fi dla mieszkańców.

Nawet jeżeli Twoje zgłoszone miasto nie wygra, ale znajdzie się w finałowej dwudziestce najlepszych zgłoszeń, ty wygrasz laptopa, a do Tomaszowa w lipcu przyjedzie ekipa Telewizji Polskiej i Radia Zet.


Weź udział w konkursie i zaproś gwiazdy, telewizję i radio do Twojej miejscowości!

Zasady konkursu
Aby wziąć udział w konkursie „Europa to My”, wystarczy rozejrzeć się po swojej najbliższej okolicy i wybrać projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich, jakie otrzymaliśmy na lata 2007-2013. Następnie zrobić mu kilka zdjęć (można również uzupełnić je o zdjęcie pokazujące, jak miejsce wyglądało zanim zrealizowano projekt), dodać opis i wysłać przez stronę www.europatomy.eu.

Chodzi o taki projekt, który zmienił na lepsze Twoje życie lub Twoją okolicę czy miejscowość. Jest z czego wybierać – do tej pory przeprowadzono tysiące przedsięwzięć unijnych w całej Polsce. Pewnie korzystasz z nich każdego dnia. Jeździsz do pracy wygodnym autobusem, korzystasz z nowego laboratorium na uczelni, prowadzisz biznes, byłeś na dofinasowanym szkoleniu, albo w Twojej okolicy zrealizowano inną unijną inwestycję? Pamiętaj, oprócz zdjęć oceniana będzie historia i opis tego, jak Ty lub mieszkańcy Twojej miejscowości skorzystaliście dzięki takiemu projektowi, jak zmieniła się Twoja okolica.

 

Jak i kiedy przesłać zgłoszenie

Jeśli znasz takie miejsce w Twojej okolicy, które zmieniło się dzięki unijnym dotacjom, to weź aparat, zrób kilka zdjęć, a następnie prześlij je do nas wraz z formularzem zgłoszeniowym. Zgłoszenia są przyjmowane od 8 czerwca do 3 lipca 2015 roku.

W Konkursie mogą brać osoby pełnoletnie. W przypadku nieletnich konieczne jest pisemne oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego. Zgłoszenia nie mogą być nadsyłane bezpośrednio przez Beneficjentów. Szczegóły w regulaminie konkursu na www.europatomy.eu

 

6 lipca 2015 roku Kapituła Konkursu wyłoni 20 finalistów. Przy czym pierwszych 10 finalistów poznamy jeszcze w czerwcu. Od 6 do 24 lipca będzie trwało głosowanie internetowe, w którym poznamy zwycięzcę. Poznamy go 27 lipca 2015 roku.

Dodatkowo w lipcu wszystkich dwudziestu finalistów odwiedzimy z kamerą i zaprezentujemy w audycjach telewizyjnych na antenie TVP1.

W miejscowości zwycięzcy zostanie zorganizowany 30 sierpnia Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich. Zakończy się on finałowym koncertem z największymi gwiazdami polskiej muzyki.

ETAPY KONKURSU EUROPA TO MY

1. 08.06.2015 – 22.06.2015 1 etap przyjmowania zgłoszeń
2. 22.06.2015 – 03.07.2015 2 etap przyjmowania zgłoszeń
3. 06.07.2015 – 24.07.2015 Głosowanie internetowe na najlepsze zgłoszenie
4. 27.07.2015 Ogłoszenie zwycięzcy konkursu
5. 30.08.2015 Koncert w miejscowości zwycięzcy

 

Zgłoszenia należy wysyłać drogą elektroniczną za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej akcji w zakładce „Weź udział w konkursie”.
Prześlij nam swoje zgłoszenie i pokaż, co zmieniło się w Twojej okolicy w ostatnich latach!
Szczegóły na www.europatomy.eu i na Facebooku EuropaToMy.

Organizatorem akcji jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet oraz Program Pierwszy Telewizji Polskiej.

 


 

 

 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu