Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Grzegorz Halama w Tomaszowie Mazowieckim, czyli kolejna odsłona Stand-up No Limits!

Grzegorz Halama w Tomaszowie Mazowieckim, czyli kolejna odsłona Stand-up No Limits!
27 maja
20:37 2016

Już 29 czerwca (środa) w klubokawiarni Ęklawa o godzinie 19:00 kolejny wieczór Stand-up Comedy zorganizowany za sprawą projektu Stand-up No Limits, a po występie komików oczywiście transmisja meczu!

Tym razem do Ęklawa – klub kultura kawa przyjadą:

Grzegorz Halama – nazywany jest Ojcem Chrzestnym  polskiego stand-up’u. Jako pierwszy w Polsce używał nazwy stand-up. Jest autorem pierwszych w Polsce warsztatów stand-up  jak i pierwszej w Polsce imprezy stand-up współorganizowanej wraz z telewizją Comedy Central.

Po o 5 latach przerwy wraca na scenę z nowych programem w stylu Stand-up. Nowy program Grzegorza Halamy to tzw. CZYSTY Stand-up – czyli pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się raczej na bystrych obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze

i dowcipnie. Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tematach uniwersalnych. CO TY WIESZ O ODCHUDZANIU to set osobistych przeżyć związanych z próbami zrzucenia wagi. Usłyszymy o tym jak żyje się „grubaskowi”, wizycie w fitness klubie, przyczynach tycia i wyżeraniu urodzinowych słodyczy.

Oraz

Maciej Brudzewski – komik z Olsztyna prowadzący scenę o nazwie Stand-up Inferno w Galerii Sowa, Pubie Perła Live (Giżycko) oraz Pubie Perła Live (Szczytno). Jako gospodarz na scenie gościł między innymi Ablearda Gizę, Kacpra Rucińskiego, Wiolkę Walaszczyk i Rafała Paczesia. Działa niecały rok, a już rewelacyjnymi występami wypracował sobie finał na 2 edycji Antrakt Stand-Up Festiwal.

Jego największym sukcesem było zbicie piony z Piaskiem, największą porażką- nietrafiona piona z Edytą Górniak. Jego występy to opowieści z życia wzięte, Maciej regularnie ogląda „Szkołę” i „Szpital dlatego wie o życiu niemal wszystko!

Pierwsza pula biletów na występ w cenie 25 zł

Druga pula biletów na występ w cenie 30 zł

Wstęp dla osób pełnoletnich!

Do zajmowania  miejsc  zapraszamy na godzinę przed wydarzeniem, czyli od godziny 18:00.

halama-plakat-25_30


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu