Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Inauguracja Tomaszowskiego Klubu Globtrotera i recital Iwony Kmiecik (wideo)

02 marca
12:09 2014

28 lutego 2014 o godzinie 16:00 w Ośrodku Kultury Tkacz zainaugurowano cykl spotkań w ramach Tomaszowskiego Klubu Globtrotera.

Do Tkacza przybyli miłośnicy podróży i przygód, aby posłuchać opowieści globtroterów; Wojciecha Ziemnickiego i Artura Gieruli.

Spotkanie rozpoczęło się jednak od występu Aleksandry Banasiak i Kornela Celoch wychowanków O.K. Tkacz.

Później o trudach, niespodziankach i zachwytach podczas swojej wyprawy przez Islandię opowiedział Wojciech Zimnicki – tomaszowianin, na co dzień prawnik mieszkający obecnie w Warszawie.

W oczekiwaniu na opowieść drugiego z podróżników mogliśmy posłuchać coveru Johna Mayera – Daughter, który akustycznie wykonał Adaś Wiączek i Hubert Bąk.

Artur Gierula nauczyciel i podróżnik z Kutna to kolejny globtroter, który podzielił się swoją pasją podróżowania. Tym razem mogliśmy posłuchać o jego wyprawie do Peru i fascynacji rysunkami z Nazca.

Na koniec pierwszego spotkania Tomaszowskiego Klubu Globtrotera w mini recitalu usłyszeliśmy Iwonę Kmiecik, której towarzyszył perkusista Sebastian Kuchczyński. Duet oprócz piosenek coverowych zaprezentował utwory z debiutanckiej płyty Iwony „Kolor Szlachetności

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu