Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Jarmark Antyków i Rękodzieła Ludowego przyciąga do Spały

Jarmark Antyków i Rękodzieła Ludowego przyciąga do Spały
12 lipca
14:24 2015

Jarmark Antyków i Rękodzieła Ludowego przyciągnął w niedzielę (12 lipca) do Spały pasjonatów staroci, kolekcjonerów i wielbicieli regionalnych wyrobów.

Już 10 lat Spalski Jarmark Antyków i Rękodzieła Ludowego wpisuje się w krajobraz Spały. W tym roku to czwarte spotkanie wielbicieli militariów, kolekcjonerów i zbieraczy wszelkiego rodzaju przedmiotów zabytkowych.

Jarmark Spalski 12 07 2015 Handlarze_0112-22

Niesłabnącą popularnością cieszą się jak zwykle stoiska producentów naturalnej żywności: chleba, sera, miodów i wędlin. Dzisiejszy Jarmark jednak z wielu powodów był wyjątkowy. Po pierwsze do Spały zawitali turyści, którzy skorzystali z oferty przygotowanej przez Przewozy Regionalne i Gminę Inowłódz pn. „Kolej na Spałę” – czyli pociąg relacji Łódź – Koluszki – Tomaszów Maz. – Spała. Ponadto odwiedziła nas ekipa programu „Handlarze” , którego gospodarzem w telewizji TTV jest Hubert Urbański. Program emitowany będzie w październiku i z pewnością przyczyni się do promocji Spały i naszych pięknych okolic – mówi Robert Papis organizator Jarmarku.

Kolejny Jarmark, na którym również nie zabraknie ciekawych eksponatów, wyrobów regionalnych i innych atrakcji już za miesiąc – 16 sierpnia.

Jarmark Spalski 12 07 2015 Handlarze_0112-4

Więcej o jarmarku na www.jarmarkspalski.pl

Jarmark Spalski 12 07 2015 Handlarze_0112-170

Foto: Dariusz Kwapisiewicz/ Agencja BRANDmedia

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu