Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Kabaret NEO-NÓWKA wystąpi w Tomaszowie Mazowieckim

Kabaret NEO-NÓWKA wystąpi w Tomaszowie Mazowieckim
18 listopada
13:40 2014
22 listopada (sobota) 2014 r. o godz. 17.00 w Hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (samochodówka), ul. Legionów 47 w Tomaszowie Mazowieckim wystąpi kabaret NEO-NÓWKA.

Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” – to tytuł najnowszego program Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie, jakie powinno.

W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży.

W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: „Tego jeszcze nie grali”. To po prostu trzeba zobaczyć.

Czas trwania programu to około 100 minut, cena biletu to: 50 zł

Indywidualnie bilety można nabyć w Ośrodku Kultury TKACZ, ul. Niebrowska 50, w Biurze Podróży „Cyklady”, ul. Głowackiego 5 (sprzedaż biletów tylko do 12.11.2014r.) lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl.

Zamówienia zbiorowe na bilety pod numerem Tel.: (41) 361-80-47.

Spieszcie się ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!!

Kabaret Neonówka w Tomaszowie Mazowieckim

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu