Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Kamil Bednarek i Rafał Brzozowski na Dniach Koluszek. Czy Tomaszów znowu w tyle?

Kamil Bednarek i Rafał Brzozowski na Dniach Koluszek. Czy Tomaszów znowu w tyle?
19 marca
12:35 2014

7 i 8 czerwca 2014 mieszkańcy Koluszek obchodzić będą święto swojego miasta.

Tomaszów Mazowiecki, a w zasadzie jego mieszkańcy mogą pozazdrościć imprezy swoim sąsiadom, którzy w ubiegłym roku bawili się między innymi przy muzyce zespołu Varius Manx czy Rezerwat oraz podczas występu kabaretu DNO.

W tym roku Koluszki przygotowały nie mniejsze atrakcje. Z potwierdzonych przez portal naszekoluszki.pl informacji wynika, że na czerwcowym koncercie wystąpią gwiazdy z najwyższej półki – Kamil Bednarek i Rafał Brzozowski.

 

Szczegółowy plan imprezy pojawi się niebawem, ale już po zapowiedzianych artystach widać, że koluszkowski koncert bije na głowę ubiegłoroczny Dzień Tomaszowa.

Samorząd z Koluszek i ośrodki kultury z tego regionu już od kilku tygodni układają program imprezy, i tak przecież powinno być!

Przypomnijmy, że w Tomaszowie w ubiegłym roku na pierwszy, z ogłoszonych dopiero w kwietniu przetargów nie wpłynęła żadna oferta.

Dopiero na miesiąc przed imprezą w drodze drugiego przetargu wyłoniona została firma, która zorganizowała, co tu dużo mówić, taki sobie Dzień Tomaszowa.

Jak będzie w tym roku zobaczymy.

Dla przykładu inne miasta: Aleksandrów Łódzki : Dżem i Perfect, Brzeziny: Ania Wyszkoni i Dżem, Warta: Pectus i Wilki + Bracia i Budka Suflera.

Więcej o dniach Tomaszowa  https://tvtomaszow.pl/tags/dni-tomaszowa

Foto: Dariusz Kwapisiewicz / Rafał Brzozowski – strona oficjalna

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu