Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Katarzyna Łaska i Jakub Wocial na koncercie w Tomaszowie. Zapraszamy!

Katarzyna Łaska i Jakub Wocial na koncercie w Tomaszowie. Zapraszamy!
11 lutego
13:38 2015

12 lutego 2015r. o godz. 18. 30 w sali kina Włókniarz będzie można usłyszeć najpiękniejsze głosy musicalowe w Polsce! Kasia Łaska i Jakub Wocial zaprezentują swoje nieprzeciętne możliwości wokalne w hitach prosto z Brodwayu. To będzie niezapomniany koncert.

Ze sceny zabrzmią utwory z musicali i filmów muzycznych takich jak: Cats, Kabaret, West Side Story, Deszczowa piosenka, Hair, Jesus Christ Superstar, Grease, Dirty Dancing, Yentle, Evita, Chicago, Moulin Rouge, Upiór w operze, Mamma Mia!

Katarzyna Łaska jest tomaszowianką! Wokalistka znana z Teatru Roma i współpracy z artystami światowej sławy m.in. Jonem Lordem założycielem zespołu Deep Purple, użycza również swojego głosu wielu postaciom z seriali i filmów animowanych m.in. zaśpiewała jako Elsa – Królowa Śniegu piosenkę „Mam tę moc” w filmie Kraina lodu.

 

Jakub Wocial (ur. 18 lutego 1986) – polski aktor musicalowy, wokalista. Na scenie zawodowej zadebiutował w 2005 roku w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma, wcielając się w postać Herberta z musicalu „Taniec Wampirów” Romana Polańskiego. Album  „Taniec Wampirów”, w 2008 roku zdobył tytuł platynowej płyty

Bilety na ten wspaniały koncert  w cenie 20 zł i 15 zł ulgowy do nabycia w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury.

Rezerwacji można dokonywać pod numerem tel. 44 724 42 93.

Więcej o wokalistce https://tvtomaszow.pl/tag/katarzyna-laska/

https://www.facebook.com/kasialaskaofficial

kasia-łaska_plakat

 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu