Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Kiermasz świąteczno- noworoczny w „emdeku”

Kiermasz świąteczno- noworoczny w „emdeku”
09 grudnia
16:50 2014

Serdecznie zapraszam małych i dużych mieszkańców powiatu tomaszowskiego na kiermasz świąteczno – noworoczny organizowany od trzech lat przez Młodzieżowy Dom Kultury w dniach 15- 16 grudnia na dziedzińcu naszej placówki przy ulicy Mościckiego 3 od godziny 15.30.– mówi dyrektor MDK Tomasz Zdonek.

Przesz dwa dni będą odbywały się koncerty kolęd i pastorałek w wykonaniu wychowanków pracowni muzycznej oraz występy grup tanecznych i maluchów z Akademii Małolata. Ponadto będzie można zakupić oryginalne i niepowtarzalne ozdoby świąteczne, wykonywane przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej, otrzymać prezent od Fundacji Arka Nadziei, zjeść ciepły posiłek ufundowany przez Restaurację Adwena oraz Restaurację Mazowiecka. Nie zabraknie również prawdziwego Świętego Mikołaja oraz jego poczciwego renifera a przede wszystkim ciepłej, świątecznej atmosfery.

Mam nadzieję, że podobnie, jak w minionych latach nasz kiermasz będzie cieszył się dużą popularnością, bo jego zasadniczym celem jest integrowanie tomaszowian, dlatego jeszcze raz świątecznie zapraszam do „emedeku”– podsumowuje Tomasz Zdonek.

kiermasz-MDK

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu