Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Koncert akustyczny Mateusza Trandy w Hotelu Prezydent

28 czerwca
21:05 2022

Hotel  Prezydent**** w Spale serdecznie zaprasza na koncert akustyczny Mateusza Trandy promujący płytę „RAYS OF HOPE”, który odbędzie się w piątek 7 lipca o godzinie 20:00. Wstęp bezpłatny.

Mateusz Tranda to gitarzysta akustyczny, kompozytor, nauczyciel. Znajdujący inspirację we wszystkim, co porusza jego wrażliwość – od wielkich i uznanych artystów po zwykłe, małe sprawy.

Muzyk, który charakteryzuje się warsztatem i dojrzałością twórczą, a jednocześnie pamięta o tym, co w muzyce najważniejsze: o emocjach. Dlatego jego koncerty oczarowują słuchaczy niepowtarzalnym klimatem.

O muzyce mówi, że chciałby, aby sprawiała, że ludzie choć na chwilę zapomną o codzienności, problemach, oderwą się. I taka jest jego muzyka.

Płyta „Rays of Hope” to 12 kompozycji instrumentalnych gitarzysty powstałych na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Artysta zabiera słuchacza w podróż pełną emocji.

Muzyczne impresje oczarowują dźwiękiem. Mateusz pozwala nutom wybrzmieć z wyczuciem stosując pauzy i chwile ciszy. Umiejętnie łączy dobry warsztat instrumentalny z dużą wrażliwością. Wypełnione spokojem muzyczne opowieści dają odbiorcy ukojenie i chwilę wytchnienia od rozpędzonego świata. Mateusz Tranda znajduje inspirację zarówno u wirtuozów gitary takich jak Laurence Juber, Eric Clapton czy Tommy Emmanuel, jak i w doświadczeniach codzienności, czy osobistych przeżyciach.

Link do wydarzenia:

https://fb.me/e/5NZzgMQ6d

Kanał Mateusza Trnady:

https://www.youtube.com/channel/UCfANfve1rR8-IS4y57qZV8g


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa