Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Koncert bluesowo-jazzowy

Koncert bluesowo-jazzowy
16 stycznia
11:12 2019

Zapraszamy miłośników bluesa, jazzu i nie tylko na wyjątkowy koncert! Już 27 stycznia o godz. 17 w Miejskim Centrum Kultury filii Tkacz zagrają dla Was Bluestones i przyjaciele. Bluestones to grupa kolegów, pasjonatów Zespołu Breakout, Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy, grająca ich covery.

W zespole występują: Wiktor „Sroka” Sroczyński (dr), Krzysztof Jochan (g), Andrzej Starus (b), Adam Król (g).

Kolejny zespół to Part-Time Jazz Quintet w składzie: Theresa Ducksworth (vocal), Mateusz Olszewski (p), Mirosław Misiak (g), Paweł Januszewski (b), Wojciech Lubczyński (dr).

Na koncercie wystąpią również specjalni goście, a wśród nich: Dariusz Kozakiewicz (g),Tadeusz Trzciński (hca), Bartosz Łęczycki (hca), Vlodi Tafel (dr).
Wystąpi również Chór Miejski Artis Gaudium.

Koncertowi towarzyszy wystawa zbiorów i pamiątek kolekcjonerskich „Galerii na wsi Niebrów”, która powstała z miłości i pasji do Zespołu Breakout, Miry Kubasińskiej oraz Tadeusza Nalepy. Będzie można zobaczyć kolekcję okładek płytowych zespołu Breakout w formie szklanych kafli jak również zdjęcia wielkoformatowe Zespołów Blackout, Breakout, Miry Kubasińskiej czy Tadeusza Nalepy.

Do zobaczenia i usłyszenia w niedzielę, 27 stycznia o godz. 17 w Miejskim Centrum Kultury filii TKACZ (ul. Niebrowska 50).

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Miejskim Centrum Kultury, pl. Kościuszki 18 i w filii Tkacz, ul. Niebrowska 50 w sprzedaży od 14 stycznia.

Honorarium artystów zostanie przekazane na ufundowanie płyty nagrobnej Honorowego Obywatela Tomaszowa Mazowieckiego znanego fotografika muzycznego, MARKA KAREWICZA.

Marek Karewicz

Marek Karewicz – tomaszowianin, fotografik specjalizujący się w zdjęciach muzyków jazzowych i rockowych. Zmarł 22 czerwca 2018

 

Prowadzenie imprezy – Zbyszek Jędrzejczyk, redaktor czasopisma Twój Blues.

Zapraszamy!

 


Źródło: MCK w Tomaszowie Maz.

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu