Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Koncert Edyty Geppert z okazji Dnia Seniora i akcja charytatywnwa dla Mai Żaczek

Koncert Edyty Geppert z okazji Dnia Seniora i akcja charytatywnwa dla Mai Żaczek
08 listopada
19:46 2016

Ponad 9 tys. zł zebrano podczas wczorajszego (7 listopada) koncertu charytatywnego Edyty Geppert na na rehabilitację Mai Żaczek. Koncert odbył się w ramach Dnia Seniora.

7 listopada w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbył się koncert Edyty Geppert z okazji Dnia Seniora. Kilkuset tomaszowian miało okazję wysłuchać prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej w wykonaniu niezwykle ekspresyjnej artystki.

edyta-gepert-koncert-dla-mai-zaczek-07-11-2016_072-pano

Koncert był połączony ze zbiórką charytatywną na rzecz Mai Żaczek, 7-letniej uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim, która zmaga się z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym z Atetozą. Dziewczynka wymaga kosztownej i długotrwałej rehabilitacji. Dzięki hojności uczestników koncertu oraz wielkiemu zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać  kwotę 9.082,26 zł.

edyta-gepert-koncert-dla-mai-zaczek-07-11-2016_011

W ramach koncertu odbył się również kiermasz przygotowany przez koleżanki i kolegów Mai  oraz nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 im. A. Kamińskiego, a także Klub Seniora „Słoneczna Jedynka” działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim.

edyta-gepert-koncert-dla-mai-zaczek-07-11-2016_027

Koncert odbył się pod patronatem prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko.

 

Źródło: UM w Tomaszowie Maz.

Foto: Dariusz Kwapisiewicz


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa