Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Koncert grupy LemON przeniesiony na muszlę koncertową!

Koncert grupy LemON przeniesiony na muszlę koncertową!
09 października
20:17 2014

Już w piątek 10 października o godzinie 20:00 koncert grupy LemON w Tomaszowie Mazowieckim!

Pierwotnie impreza miała odbyć się w hali sportowej ZSP nr 3 (samochodówka), jednak organizatorzy postanowili w dniu dzisiejszym przenieść koncert na muszlę koncertową w Parku Solidarności.

Nie spodziewaliśmy się tak ogromnego zainteresowania ze strony mieszkańców Tomaszowa. W poniedziałek wszystkie bilety zostały wyprzedane, jednak przez kolejne dni otrzymywaliśmy pytania z punktów sprzedaży o kolejne pule biletów. Zapotrzebowanie oszacowaliśmy na około 300 dodatkowych biletów, w związku z czym podjęliśmy decyzję o przeniesieniu koncertu na muszlę koncertową w Parku Solidarności. Dzięki tej decyzji na koncert możemy wpuścić dodatkowe 300 osób, więc wg. naszych założeń każda zainteresowana osoba powinna mieć szansę nabycia biletu i zobaczyć występ zespołu na żywo – mówią organizatorzy koncertu.

Teren przy muszli koncertowej zostanie odgrodzony i zabezpieczony przez służby porządkowe, także żadna z osób nieposiadająca ważnego biletu nie dostanie się na teren imprezy. Wejście odbywać się będzie tylko i wyłącznie przez bramę usytuowaną od strony ul. Nowowiejskiej.

Liczymy na wyrozumiałość i zrozumienie osób które posiadają już bilety.

Osoby które jeszcze ich nie posiadają zachęcamy do jak najszybszego odwiedzenia punktów sprzedaży, gdyż mamy informację że bardzo dużo osób już zapisało się na dodatkowe bilety, a niestety ze względów technicznych, nie będzie prowadzona sprzedaż przed samym koncertem.

plakatA2_Lemon680

Bilety w cenie 40zł, do nabycia w punktach sprzedaży na terenie Tomaszowa Mazowieckiego: „Ośrodek Kultury „Tkacz”, Niebrowska 50, Biuro Podróży „Cyklady” ul. Bartosza Głowackiego 5, Młodzieżowy Dom Kultury ul. Prez. I. Mościckiego 3 oraz w serwisie biletyna.pl: http://biletyna.pl/event/index/h/3668/ct/63

 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu