Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Konkurs i komediowy seans w kwietniowym Kinie Kobiet

Konkurs i komediowy seans w kwietniowym Kinie Kobiet
17 kwietnia
10:50 2015

Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim, zaprasza do udziału w zbliżającym się seansie filmu „Dumni i wściekli”! Przy tej okazji wszystkie Panie będą mogły wziąć udział w wyjątkowym konkursie Kina Kobiet, w którym wygrać można CROSSOVER Fiat 500X! Wystarczy wysłać kreatywne nagranie kobiecego parkowania „kopertą” oraz potwierdzenie zakupu trzech biletów na Kino Kobiet.

W kwietniu na specjalnych seansach Kina Kobiet zobaczyć będzie można przewrotną komedię z wysp – „Dumni i wściekli”. Konserwatywne, górnicze miasteczko, z którego ucieka, kto może. Kiedyś spokojne, dziś targane strajkami…

Kiedy poczucie wrogości wobec wszystkiego, co obce osiąga apogeum, niespodziewanie przyjeżdżają tu busem geje i lesbijki ze stolicy. Na ratunek potrzebującym! Czy padną najgorsze obelgi i posypią się zęby? Czy jedni i drudzy będą potrafili podać sobie pomocną dłoń? Na te pytania odpowiedzi udziela właśnie ten wyjątkowy film w gwiazdorskiej obsadzie!

Kino Kobiet to oczywiście nie tylko seanse filmowe. To przede wszystkim miłe chwile wytchnienia, spędzone w miłym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a także pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków, a teraz nawet modnego Fiata 500X na weekend wprost z salonu ELWA-CAR w Piotrkowie Trybunalskim!
Szczegółowe informacje dotyczące kwietniowych seansów oraz wesołe galerie zdjęć
z poprzednich spotkań w ramach cyklu Kino Kobiet można znaleźć na stronie: www.helios.pl oraz www.facebook.com/KinoKobiet.

 

DLA NASZYCH CZYTELNICZEK MAMY PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA SEANS FILMU „DUMNI I WŚCIEKLI”, KTÓRY ODBĘDZIE 23 KWIETNIA (czwartek) O GODZINIE 18:30 W KINIE HELIOS W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM.

JAK JE OTRZYMAĆ?

WYSTARCZY UDZIELIĆ PRAWIDŁOWEJ ODPOWIEDZI NA PYTANIE „ILE SAL KINOWYCH, MA KINO HELIOS W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM?”  I PRZESŁAĆ JĄ DO NAS MAILEM WRAZ ZE SWOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM NA kontakt@tvtomaszow.pl

Pierwsza osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzymuje wejściówkę.

konkurs

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu