Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Kreatywne warsztaty dla dzieci z niepełnosprawnością w DOK

Kreatywne warsztaty dla dzieci z niepełnosprawnością w DOK
19 października
09:06 2016

„Kolorowe pory roku” to kreatywne warsztaty dla dzieci z niepełnosprawnością ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piotrkowie Trybunalskim, które będą odbywać się cyklicznie w Dzielnicowym Ośrodku Kultury filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim. W trakcie zajęć dzieci będą rozwijały sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową, różne techniki plastyczne, a przede wszystkim wiarę we własne siły. 

warsztaty_w_dok-3
Zajęcia, które odbyły się w dniu 18 października 2016 r. w siedzibie DOK filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim, minęły pod hasłem „Kolorowe pory roku – ,,JESIEŃ’’.

warsztaty_w_dok-13warsztaty_w_dok-15

Materiał plastyczny, na którym pracowały dzieci to szary i kolorowy papier oraz farby. Dzieci tworzyły po swojemu swój artystyczny świat i wyraziły swoje emocje za pośrednictwem pracy twórczej. Niezależnie od wszystkich walorów artystycznych jakie niesie ze sobą sztuka, spotkanie wniosło także dobrą zabawą. Dzieci dostrzegły efekty swojej pracy i mogły powiedzieć „ja także potrafię” i to stwierdzenie jest wspaniałą nagrodą dla organizatorów i wychowawców.

warsztaty_w_dok-5warsztaty_w_dok-8

Warsztaty poprowadziła Iwona Jabłońska, instruktor Dzielnicowego Ośrodka Kultury filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim. Materiały plastyczne na warsztaty pomogły przygotować dzieci z zajęć artystycznych naszego ośrodka; Dominika Konecka, Wiktoria Chachuła, Franciszek Bernat i Jakub Izdebski.

warsztaty_w_dok-20warsztaty_w_dok-27


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu