Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Krystyna Giżowska na XV Jubileuszowym Koncercie Charytatywnym SERCE NA DŁONI

Krystyna Giżowska na XV Jubileuszowym Koncercie Charytatywnym SERCE NA DŁONI
15 maja
20:01 2014

16 maja o godz. 18:00 w hali sportowej ZSP nr 1 (Mechanik) rozpocznie się XV Jubileuszowy Koncert Charytatywny” Serce na Dłoni”.

Pół godziny przed koncertem znana tomaszowska firma odzieżowa „MOSQUITO” zaprezentuje na scenie pokaz mody damskiej i dziecięcej.
Z usług tej firmy korzystają już m.in. „Doda”, Kasia Tusk, Klaudia Halejcio i Marta Wierzbicka.

W koncercie  wystąpi z recitalem piosenkarka Krystyna Giżowska, półfinalista „The Voice of Poland”-  Mateusz Włodarczyk, „Sfora Izydora”, znane w mieście formacje taneczne, „Kapela z Polnej” i inni artyści.

Wśród widzów posiadających zakupione przed koncertem cegiełki rozlosowane zostaną upominki (tablet, aparaty fotograficzne, karnety do sklepu „Mosquito”, zegarek  itp).

Główna nagrodę – rower produkcji polskiej ufundował pan Jerzy Kowalczyk.

Koncert jest ukoronowaniem zbiórki pieniężnej na wakacyjny wypoczynek dla dzieci z ubogich rodzin  naszego miasta, na który zostały wyemitowane „Cegiełki wakacyjne” wartości 20 złotych, będące jednocześnie kartą wstępu na wyżej wymieniony koncert.

Cegiełki można jeszcze nabyć przed wejściem na salę koncertową.
Osobom, które wsparły nasze przedsięwzięcie wpłatami pieniężnymi, podarunkami rzeczowymi bądź zakupem cegiełek składamy najserdeczniejsze podziękowania.

TPDsercenadloni2014

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu