Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Lady Pank na zakończenie wakacji. XIV piknik Lokalni Niebanalni (ZDJĘCIA)

Lady Pank na zakończenie wakacji. XIV piknik Lokalni Niebanalni (ZDJĘCIA)
29 sierpnia
13:59 2021

28 sierpnia na tomaszowskich błoniach odbyła się kolejna, 14. już edycja pikniku organizacji pozarządowych Lokalni Niebanalni.

W trakcie imprezy, zaprezentowały się stowarzyszenia, fundacje, podmioty działalności pożytku publicznego oraz nieformalne grupy inicjatyw lokalnych prowadzące działalność na terenie naszego miasta, był także punkt promocji szczepień oraz punkt spisu powszechnego.

Na scenie wystąpili m.in. zespół Pro Domo, Wokaliści Miejskiego Centrum Kultury oraz zespół Jan Sebastian Gach.

 

Gwiazdą tegorocznego pikniku był zespół Lady Pank. Grupa, która w tym roku świętuje swój jubileusz 40-lecia istnienia, zagrała przed licznie zgormadzoną publicznością energiczny koncert prezentując swoje największe przeboje.

 

Miejskie Centrum Kultury zorganizowało „PRL Story” czyli  paradę pojazdów z czasów PRL, konkursy, m.in. wiedzy o czasach PRL ph. „Kiedyś to było” oraz na najciekawszy strój pn. „Moda czasów PRL”. Na zwycięzców czekały ciekawe nagrody.

Celem Pikniku LOKALNI NIEBANALNI od lat jest promowanie aktywności społecznej, idei wolontariatu, prezentacja działalności i dorobku III sektora, a także wymiana doświadczeń przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Wydarzenie organizowane przez prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego oraz lokalne organizacje i grupy nieformalne, cieszy się ogromnym zainteresowaniem tomaszowian. To święto aktywnego miasta, ukazujące, czym zajmuje się miejski sektor pozarządowy.

W trakcie imprezy odbyła się zbiórka na terapię genową dla Zosi Bigos chorej na SMA.

Foto: Dariusz Kwapisiewicz


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu