Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Limboski wystąpił w Tkaczu

Limboski wystąpił w Tkaczu
14 lutego
14:44 2023

„W trawie”, „Na statku”, „Nie idź tam”, „Czarne serce” to tylko niektóre piosenki, jakie można było usłyszeć w sobotni wieczór, 11 listopada w Miejskim Centrum Kultury Tkacz. Tego dnia z koncertem wystąpił Limboskiwokalista, gitarzysta i autor tekstów. Wydarzenie odbyło się w ramach cyklu Tkacz Music Cafe.

Publiczność dopisała. Poza tomaszowianami koncertu Michała Augustyniaka (bo tak brzmi nazwisko Limboskiego) wysłuchali również jego fani m.in. z Warszawy, Łodzi i okolicznych miejscowości. Artysta podbił ich serca ciekawą barwą głosu, niesamowitymi możliwościami wokalnymi, poczuciem humoru i scenicznym luzem.

Poza autorskimi utworami Limboski wykonał również kilka coverów, które nagrywał w czasie pandemii koronawirusa dla swoich patronów muzycznych. Na koniec nie zabrakło bisów i wspólnych fotek. Była też możliwość zakupienia płyt i uzyskania autografów.

„Świetna impreza muzyczna i doskonała atmosfera. Brakowało tego w naszym mieście. Ukłony dla Organizatorów. Już nie mogę się doczekać następnego koncertu”, „Wieczór pełen dobrych emocji. Super. Proszę o kolejne takie koncerty”, „Koncert rewelacja” – to tylko niektóre opinie uczestników wydarzenia.

A już 4 marca kolejny koncert w MCK Tkacz. Tym razem zagra tam Mike Stern − legendarny amerykański gitarzysta jazzowo-rockowy.
Szczegóły: https://tvtomaszow.pl/kultura_rozrywka/mike-stern-swiatowej-slawy-gitarzysta-jazzowy-zagra-w-mck-tkacz/

 


Informacja prasowa MCK

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu