Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Mateusz Włodarczyk z Tomaszowa w programie The Voice of Poland!

Mateusz Włodarczyk z Tomaszowa w programie The Voice of Poland!
30 marca
17:08 2014

The Voice of Poland to program, który odniósł ogromny sukces w Polsce a jego oryginalny format „The Voice” jest obecnie emitowany w 47 krajach. W naszym kraju program możemy oglądać w każdą sobotę o godz.20.05 i 21:05 na antenie TVP2. Największy sukces spośród uczestników pierwszej polskiej edycji show odniósł Rafał Brzozowski, którego debiutancki singiel „Tak blisko” został hitem lata 2013 i gościł w czołówkach list przebojów największych stacji radiowych.

To właśnie do tego programu zakwalifikował się pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego Mateusz Włodarczyk.

Podczas programu jurorzy odwróceni są tyłem do wykonawców. Jeżeli któryś z trenerów zachwyci się śpiewem uczestnika, odwraca się do niego i śpiewający automatycznie trafia do jego drużyny. Jeżeli odwróci się więcej niż jeden juror, wokalista może wybrać sobie gwiazdę, z którą będzie pracować.

Mateusz w trakcie przesłuchań „w ciemno” zaśpiewał piosenkę Olly Mursa „Troublemaker” podczas której odwróciły się fotele: Justyny Steczkowskiej, Marii Sadowskiej oraz Tomsona i Barona. Artyści podkreślali ciepłą i piękną barwę głosu i mimo nieczystego początku piosenki wszyscy zgodnie stwierdzili, że Matusz dał radę i przekonał ich do siebie.

Tomaszowski wokalista ostatecznie wybrał drużynę Tomsona i Barona.

Mateusz Włodarczyk ma 21 lat jest absolwentem III Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Maz, obecnie studiuje ekonomię. Był uczestnikiem „Tomaszowskiej Wiosny” i choć jak sam mówi nie zna nut to muzyka jest dla niego pasją i odskocznią, a przez śpiewanie pokazuje swoje emocje i wrażliwość.

Zapraszamy na oficjalny profil Mateusza no i kubicujemy!

https://www.facebook.com/pages/Mateusz-W%C5%82odarczyk/387239748079275?f…

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa