Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Mistrz HIP-HOP z KoBoS – Dance!

Mistrz HIP-HOP z KoBoS – Dance!
02 kwietnia
17:36 2014

W dniach 29-30 marca w Hali Globus w Lublinie odbyły się KRAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI IDO HIP HOP, HIP HOP BATTLES, BREAK DANCE I ELECTRIC BOOGIED, które są najbardziej prestiżową tego typu imprezą w Polsce.

Do rywalizacji przystąpiło ok.1 500 uczestników z całego kraju.

Przez dwa dni tancerze walczyli w 35 kategoriach tanecznych rozgrywanych według przepisów IDO (międzynarodowej organizacji tańca).

Zawodników oceniała 20 osobowa KOMISJA SĘDZIOWSKA składająca się z licencjonowanych sędziów Polskiej Federacji Tańca oraz Polskiego Związku Tańca Freestyle, na której czele stał Sekretarz Narodowy International Dance Organization – Piotr Patłaszyński.

Eliminacje, które trwały od rana do późnego popołudnia zwieńczyła GALA FINAŁOWA, podczas której nie zabrakło niespodzianki – SHOW TANECZNEGO w wykonaniu SABINY SKODOVEJ z Czech, która po zakończeniu Gali poprowadziła warsztaty taneczne dla wszystkich zawodników.

Zawodnik Gracjan Woch na co dzień trenujący w Studio Tańca KoBos – Dance, pod okiem trenera Konrada Borysowskiego, zajął miejsce III a tym samym zdobył kwalifikacje do udziału
w Mistrzostwach Europy i Świata.

Sukces ten jest wielkim osiągnięciem i uwieńczeniem ciężkiej pracy zarówno dla zawodnika który ma dopiero 9 lat, jak i dla trenera.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno w kraju jak i za granicą.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa