Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

MROZU na VII Pikniku Lokalni Niebanalni

MROZU na VII Pikniku Lokalni Niebanalni
25 maja
20:29 2014

Dnia 7 września na terenie „Przystani” Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. PCK 2/4 już po raz siódmy odbędzie się Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”.

Organizatorzy zapraszają do udziału i zaprezentowania się wszystkie stowarzyszenia, fundacje, podmioty działalności pożytku publicznego oraz nieformalne grupy inicjatyw lokalnych prowadzące działalność na terenie miasta.

Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 16 czerwca.

Celem imprezy jest promowanie aktywności społecznej i idei wolontariatu oraz prezentacja działalności i dorobku III sektora, a także wymiana doświadczeń przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.

Wydarzenie organizowane przez Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz lokalne organizacje i grupy nieformalne, cieszy się ogromnym zainteresowaniem tomaszowian.

To święto aktywnego miasta, przedstawiające czym zajmuje się miejski sektor pozarządowy. oprócz prezentacji poszczególnych organizacji, program Pikniku przewiduje także inne atrakcje.

Również w tym roku nie zabraknie popularnej zwłaszca wśród najmłodszych uczestnikó, gry terenowej z nagrodami. Tym razem pod hasłem „ALOHA”, ponieważ siódmej edycji Pikniku patronują Hawaje.

 

Na scenie zobaczymy działania skierowane do najmłodszych a gwiazdą Pikniku będzie MROZU.

Relacja z pikniku, który odbył sie w 2012 roku poniżej

foto: Agencja GORGO – Lukasz Bartoszak

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu