Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Niezły kabaret. Neo-Nówka wystąpiła w Tomaszowie (foto)

Niezły kabaret. Neo-Nówka wystąpiła w Tomaszowie (foto)
23 listopada
15:03 2014

W sobotę 22 listopada w hali sportowej ZSP Nr 3 (samochodówka) w Tomaszowie Mazowieckim wystąpił ze swoim najnowszym programem „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” kabaret Neo-Nówka.

Na pielgrzymkę” wraz trójką Wrocławian w składzie Roman Żurek, Michał Gawliński i Radek Bielecki, wybrało się ponad 900 tomaszowian.

Neonowka_w_Tomaszowie_081

Tematem przewodnim występu była pielgrzymka w której wzięła udział, dobrze znana wszystkim fanom kabaretu para Paciaciaków – Luśka i Mietek. Artyści sprytnie przemycali motywy związane z naszym miastem wplatając w swoich tekstach hasła związane z Tomaszowem, Ciebłowicami, Zalewem Sulejowskim i Smardzewicami, dzięki czemu zaskarbili sobie wielką sympatię publiczności. Prowadzący pielgrzymkę wchodził w interakcję z widzami, a zabawne skecze „trójcy” wywoływały salwy śmiechu, a momentami dosłownie, jak to sami aktorzy określili: „targało jelita”.

Neonowka_w_Tomaszowie_040

W pielgrzymkę wpleciono również kilka innych znanych skeczy. Mieliśmy bowiem okazję zobaczyć między innymi Rozmowę kwalifikacyjną z panią Wandzią, czy Zjazd gnieźnieński  o spotkaniu Bolesława Chrobrego i Ottona III.

Neonówka w Tomaszowie Mazowieckim

Półtoragodzinny występ minął bardzo szybko, ale pozostawił w widzach na długo ładunek pozytywnych emocji.

Neonowka_w_Tomaszowie_006

Występ kabaretu Neonówka to kolejna po koncercie zespołu LemON (czytaj więcej) biletowana impreza z dużą frekwencją. Zaczynamy chyba przyzwyczajać się do tego, że na występ topowych artystów trzeba kupić bilet. Przypomnijmy, że już 5 grudnia w tej samej hali „samochodówki” wystąpi legendarny zespół Dżem, na który sprzedano już ponad 1000 wejśćiówek. 

 

Foto: Dariusz Kwapisiewicz / Agencja BRANDmedia

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa