Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Noworoczny koncert Grzegorza Wilka i kiermasz charytatywny dla Julitki

Noworoczny koncert Grzegorza Wilka i kiermasz charytatywny dla Julitki
09 stycznia
17:23 2017

Grzegorz Wilk był gwiazdą tegorocznego Koncertu Noworocznego, który odbył się 6 stycznia w hali ZSP nr 2.  W tym roku impreza była połączona z  kiermaszem charytatywnym podczas którego zbierano fundusze dla Julitki. 

koncert-noworoczny3

Grzegorz Wilk jest wokalistą najpopularniejszych programów rozrywkowych, laureatem wokalnych konkursów o zasięgu międzynarodowym, śpiewał w największych salach USA i Kanady podczas pięciu międzynarodowych tournee towarzysząc Piotrowi Rubikowi. Artysta w Tomaszowie zaprezentował się wraz z zespołem Żorskiej Orkiestry Rozrywkowej pod kierunkiem jej założyciela, znanego muzyka jazzowego, pedagoga, wokalisty, dyrygenta Lothara Dziwoki. W programie „Swing Stars” mogliśmy usłyszeć swingowo-jazzowe utwory z elementami klasycznymi.

koncert-noworoczny35

Kiermasz charytatywny prowadzili pracownicy Przedszkola nr 2 im. Marii Kownackiej w Tomaszowie Mazowieckim. Z pluszaków, które zostały pozyskane do akcji charytatywnej w trakcie Międzynarodowego Konkursu Ekologicznego pn. „Zabawka ze Skrawka – Miś Przytulanka” udało się pozyskać 1972,20 zł. Maskotkę przekazaną przez samych rodziców Julitki Plich, która wygrała walkę z rakiem zlicytowano za 1 100 zł. Licytację prowadził Grzegorz Wilk wraz z Anną Zwardoń, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Koncert prowadziła Katarzyna Borowska.

koncert-noworoczny27

Koncert zakończył się owacjami na stojąco. Organizatorem imprezy byli Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Miejskie Centrum Kultury oraz Fundacja Rozwoju Powiatu Tomaszowskiego.


Źródło: Miejskie Centrum Kultury


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Secured By miniOrange