Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Oskarowy „Birdman” w kinie Helios

Oskarowy „Birdman” w kinie Helios
23 lutego
17:50 2015

Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim w ramach cyklu Kino Konesera zaprasza 25 lutego o godzinie 17:30 na jedyny seans filmu „Birdman” .

Przypomnijmy, że Birdman został według Amerykańskiej Akademii Filmowej najlepszym filmem roku 2014. 

Reżyseria: Alejandro Gonzalez Inarritu

Obsada: Michael Keaton , Zach Galifianakis, Edward Norton, Andrea Riseborough, Amy Ryan, Emma Stone, Naomi Watts

 birdman_plakat2

Opis filmu: Riggan Thomson (Michael Keaton) postanawia wystawić na Broadwayu sztukę. Ma nadzieję, że to pomoże mu wskrzesić karierę, którą zbudował na roli kinowego superbohatera. Czy dzięki teatrowi udowodni światu i sobie, że jest artystą, a nie przebrzmiałą hollywoodzką gwiazdą? Tuż przed premierą odtwórca głównej roli ulega tajemniczemu wypadkowi. Jego sceniczna partnerka, Leslie (Naomi Watts) sugeruje zatrudnienie popularnego Mike’a Shinera (Edward Norton). Riggan nie ma przekonania, ale zgadza się, bo jego przyjaciel, a zarazem producent przedstawienia, Jake (Zach Galifianakis) naciska, by zaangażować aktora, który przyciągnie dużą widownię. Na domiar złego Riggan ma problemy ze swoją dziewczyną, Laurą (Andrea Riseborough), córką i asystentką, Sam (Emma Stone), która dopiero wyszła z odwyku i byłą żoną, Sylvią (Amy Ryan).

 

Szczegóły oraz rezerwacja miejsc na http://www.helios.pl/19,Piotrkow-Trybunalski/KinoKonesera/

 

DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW MAMY PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA JEDYNY SEANS FILMU „BIRDMAN”, KTÓRY ODBĘDZIE 25 LUTEGO O GODZINIE 17:30 W KINIE HELIOS W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM.

JAK JE OTRZYMAĆ?

WYSTARCZY UDZIELIĆ PRAWIDŁOWEJ ODPOWIEDZI NA PYTANIE „ILE OSKARÓW OTRZYMAŁ FILM „BIRDMAN” PODCZAS ROZDANIA NAGRÓD AMERYKAŃSKIEJ AKADEMII FILMOWEJ, KTÓRA ODBYŁA SIĘ 22 LUTEGO 2015 roku W LOS ANGELES?”  I PRZESŁAĆ JĄ DO NAS MAILEM WRAZ ZE SWOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM NA KONTAKT@TVTOMASZOW.PL

Pierwsza osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzymuje wejściówkę.

 

 

 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu