Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Otwarto profesjonalny klub bowlingowy w Tomaszowie.

Otwarto profesjonalny klub bowlingowy w Tomaszowie.
22 marca
12:56 2014

Dzisiaj 22 marca 2014 otwarto w Tomaszowie kręgielnie NAVI, która jest jedynym profesjonalnym klubem bowlingowy w Tomaszowie.

Bowling to idealny sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny lub przyjaciół. Jest to świetna zabawa dla wszystkich niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej.

Klub mieści się w bardzo atrakcyjnym miejscu, przy ulicy Konstytucji 3go Maja 40 w Tomaszowie Mazowieckim. Wyposażony jest w sześć nowoczesnych multimedialnych torów oraz profesjonalny sprzęt.
Dzięki zastosowaniu światła UV elementy wyposażenia świecą tworząc niezapomnianą atmosferę gry.
Do dyspozycji klientów jest także Snack & Drink Bar. Lokal podzielony jest na dwie strefy: dla graczy oraz dla osób, które przyszły miło spędzić czas niekoniecznie grając w kręgle.
Obiekt jest ogrodzony i dysponuje dużym parkingiem. W cieplejszych miesiącach uruchomiony zostanie również letni ogródek.
NAVI to idealne miejsce na spędzenie czasu dla całej rodziny. Klub organizuje tematyczne rozgrywki amatorskie, w których każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności, a także różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. W planach jest stworzenie amatorskiej ligi bowlingowej -mówi Marek Wędrak współwłaściciel klubu.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu