Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

PARANIENORMALNI w Tomaszowie Mazowieckim – (wideo)

12 listopada
19:27 2012

Dawno tak wielu tomaszowian nie śmiało się jednocześnie, jak 11 listopada podczas występu grupy kabaretowej Paranienormalni. Hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 3 wypełniła się po brzegi miłośnikami dobrego humoru, którzy przybyli na spotkanie z Igorem, Robertem i Michałem.

Wśród prezentowanych skeczy nie mogło zabraknąć zwariowanej Mariolki, którą pokochała już cała Polska.
Wielką furorę zrobił także dziadek- druga obok Mariolki niezwykle barwna postać odgrywana przez kabaret. Pojawił się także Balcerzak, który zajrzał do przychodni po pieczątkę od doktora Prozaka.

Tomaszów od dłuższego czasu potrzebował tak dużej dawki dobrego humoru. Popyt na kabarety jest coraz większy i świadczy o tym roześmiana publiczność niedzielnego wieczoru.
TUTAJ MOŻECIE OBEJRZEĆ FOTORELACJĘ Z IMPREZY

Paranienormalni rozbawili do łez tomaszowską publiczność. Niespodzianką było włączenie do skeczy aktualnych spraw naszego miasta, jak choćby Galeria Mazovia, stadion Lechii czy rewitalizacja centrum miasta.

Paranienormalni zapewnili, że nie była to ich ostatnia wizyta w Tomaszowie. Widownia podziękowała wielkimi owacjami za wspaniały występ. Organizatorzy i członkowie kabaretu dziękują mieszkańcom Tomaszowa za tak ciepłe przyjęcie. My również cieszymy się że mogliśmy być patronem medialnym tej wspaniałej roześmianej imprezy.

Post użytkownika tvtomaszow.pl.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu