Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

W piątek 13-go jedyny tego lata rockowy koncert w Tomaszowie!

W piątek 13-go jedyny tego lata rockowy koncert w Tomaszowie!
12 czerwca
21:32 2014

Już w piątek 13 czerwca o godzinie 19:00 jedyny tego lata, plenerowy koncert rockowy w Tomaszowie!

Na muszli koncertowej w Parku „Solidarności” zobaczymy tomaszowską grupę FEEKCJA, oraz gwiazdę wieczoru, krakowską, nieskazitelnie rockandrollową kapelę CLOCK MACHINE.

 

Piątkowy koncert to jedna z niewielu okazji tego roku by niczym nieskrępowani wyzwolić swoje emocje, potańczyć, pośpiewać po prostu pobawić się przy dobrej muzyce.

Zabierzcie znajomych. Pokażcie jak bawi się Tomaszów!

 

Koncert rozpoczynamy o 19:00 ale przyjdźcie „na muszlę” już o 18:45 bo będziemy mogli zobaczyć pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu Tkaczowych KoBoSiaków.

 

 

 

Piątkowy koncert odbędzie się w ramach akcji „Ogólnopolski Głos Profilaktyki

Organizatorami są: Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, Komenda Powiatowa Policji, tomaszowskie stowarzyszenia abstynenckie ALA i AZYL oraz Ośrodek Kultury „TKACZ”, którzy to oprócz koncertu przygotowali spektakle i projekcje filmów.

Ogólnopolski Głos Profilaktyki” realizowany jest w Polsce od wielu lat, początkowo jako Warszawska Noc Profilaktyki.

W 2013 w akcję włączyły się 464 jednostki samorządowe. Z założenia nie jest to festyn, ale spotkanie promujące modę na życie bez uzależnień. Życie bez uzależnień daje wolność, której symbolem jest gest bicia serca, nazywany zrywem wolnych serc. Tegorocznej akcji przyświeca hasło: Przyjdź. Zobacz. Pomyśl.”

Tomaszowski Głos Profilaktyki potrwa 2 dni.

13 czerwca o godzinie 17.00 w sali kina Włókniarz będziemy mogli zobaczyć, ćwiczące na co dzień w Ośrodku Kultury „TKACZ”, „Tkaczowe KoBoSiaki”, a około godziny 18.00 spektakl „Szkło” Młodzieżowego Teatru do Spraw Ciężkich oraz grupy poetycko- muzycznej „Na trzeźwo”

Później akcja przeniesie się na muszlę koncertową w Parku „Solidarności” gdzie wystąpi tomaszowska grupa FEEKCJA i krakowski zespół CLOCK MACHINE.

W sobotę – 14 czerwca spotkamy się o godz. 15.50, aby punktualnie o 16.00 przyłączyć się do ludzi o wrażliwych i wolnych od przemocy i uzależnień sercach, którzy w całej Polsce wykonają gest nazywany ZRYWEM WOLNYCH SERC.

Ale to nie wszystko. Po ZRYWIE zapraszamy na projekcję filmu KORKOCIĄG Marka Piwowskiego z profesjonalnym komentarzem wykładowcy z Instytutu Filmowego oraz na spektakl Poza czasem” w wykonaniu Teatru TRZCINA.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa