Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

„Pieśni naszych czasów”- utwory Okudżawy, Nohavicy i Wysockiego w Tkaczu -koncert

„Pieśni naszych czasów”- utwory Okudżawy, Nohavicy i Wysockiego w Tkaczu -koncert
22 listopada
10:53 2021

„Tomaszowska Kraina Łagodności” to wyjątkowe wydarzenie w wykonaniu muzyków z naszego województwa – Łukasza Nowaka i Marcina Snokowskiego, którzy zaprezentują publiczności w czasie koncertu pt. „Pieśni naszych czasów” ponadczasowe utwory największych bardów ostatniego stulecia: Bułata Okudżawy, Jaromira Nohavicy, Włodzimierza Wysockiego, Jurina Kukina i wielu innych.

Koncert odbędzie się 27 listopada w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w Tomaszowie Mazowieckim o godzinie 18:00. Wstęp wolny! Organizator koncertu – Tomaszowski Oddział Stowarzyszenia „Topory” przypomina o konieczności stosowania się w czasie koncertu do obostrzeń związanych z pandemią wirusa Covid 19.

Łukasz Nowak – wokalista, gitarzysta, autor tekstów. Założyciel i lider zespołu Caryna. Aktywnie działa w nurcie piosenki studenckiej, laureat wielu ogólnopolskich festiwali piosenki. Autor kilku projektów muzycznych: „Podróże z balladą”, „Słowiańska dusza”, „Pieśni naszych czasów”. Koncertował m.in. w Niemczech, Holandii, Szwecji, Hiszpanii.

Marcin Snokowski – absolwent wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie akordeonu. Laureat wielu konkursów, m.in.: II nagrody w „Citta di Castelfidaro” we Włoszech w kategorii zawodowej oraz I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Chełmie. Nagrywał muzykę do filmów, m.in. „Edi” i Mistrz” w reż. Piotra Trzaskalskiego. Nauczyciel w szkołach muzycznych.

 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa