Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Pogromcy strachu w Tomaszowie Mazowieckim. Zapraszamy na spektakl!

Pogromcy strachu w Tomaszowie Mazowieckim. Zapraszamy na spektakl!
28 lipca
07:25 2015

W sobotę na Placu Kościuszki można było spotkać młodych naukowców z Laboratorium Strachu działającego w ramach projektu Lato w Teatrze+.

lato-w-teatrze-tomaszow-mazowiecki_003

50 dzieci z Miejskiego Ośrodka Kultury w Tomaszowie Mazowieckim i Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe prowadziło terenowe badania. W punkcie informacyjnym tuż obok Biblioteki Publicznej prezentowano edukacyjne pokazy cieniowe o naturze strachu. Po placu z kolei krążyły mobilne skupy strachów (tzw. „rydwany strachu”), w których mieszkańcy miasta mogli pozostawić niechciane lęki.

lato-w-teatrze-tomaszow-mazowiecki_002

 

W obrębie centrum można było również spotkać szalonych naukowców, którzy przy pomocy specjalistycznej aparatury pobierali próbki strachów. Dodatkową atrakcją było stoisko „zmierz się ze strachem” oraz dwa oswojone strachy – Marlena i Stefan pozujący do wspólnych zdjęć z gośćmi Laboratorium.

lato-w-teatrze-tomaszow-mazowiecki_006
Działania promowały spektakl finałowy pt. „Strachy na lachy”, który będzie można zobaczyć 1 sierpnia o godz. 12.00 w Kinie Włókniarz oraz 2 sierpnia o godz. 12.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe. W imieniu organizatorów i uczestników Lata w Teatrze+ serdecznie zapraszamy na to niecodzienne wydarzenie!

Na obydwa spektakle wstęp wolny – zapraszamy!

afisz zaproszenie ważne

 

Foto: MOK w Tomaszowie Maz.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu