Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

„Piracki rajd” ulicami Tomaszowa. Pijany kierowca spowodował aż trzy kolizje

„Piracki rajd” ulicami Tomaszowa. Pijany kierowca spowodował aż trzy kolizje
19 stycznia
13:54 2015

16 stycznia o godzinie 14:45 został zatrzymany kierujący oplem vectrą, który spowodował, aż trzy kolizje drogowe.

Jak wynika z zebranego materiału mężczyzna jadąc ulicą Strzelecką w kierunku PCK zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie toru łyżwiarskiego, następnie odjechał w kierunku ulicy Nowy Port, gdzie uderzył w znak drogowy, stwarzając zagrożenie dla pieszych idących chodnikiem. Oddalając się z miejsca zdarzenia próbował jeszcze skręcić w ulicę Mireckiego, jednak uszkodzony pojazd odmówił posłuszeństwa i nie nadawał się do dalszej jazdy. Jeden z mieszkańców Tomaszowa widząc „wyczyny” kierującego oplem zatrzymał go do czasu przyjazdu policji. Jak się okazało pirat drogowy był kompletnie pijany miał 3,2 promile w organizmie.

Policjanci niezwłocznie zatrzymali mu prawo jazdy, a za swoje wyczyny pijany mężczyzna odpowie przed Sądem.


 

17 stycznia o godzinie 4:00 w Łazisku doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 23-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego kierując vw golfem jadąc od strony Tomaszowa przed skrzyżowaniem z drogą wiodącą do Zaborowa zjechał na prawe pobocze drogi, a następnie dachował.

24-letni pasażer pojazdu z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.

lodzwyp170115w


18 stycznia o godzinie 2:25 w Petrynowie policjanci z Czerniewic zatrzymali 25 letniego mieszkańca gminy Żelechlinek, który chwilę wcześniej kierując oplem astrą stracił panowanie nad pojazdem i dachował w przydrożnym rowie . Kierowca tego pojazdu został zbadany na zawartość alkoholu z wynikiem 3 promile.

wyplodz180115w

 

 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu