Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

RED LIPS na pikniku “Lokalni Niebanalni”

RED LIPS na pikniku “Lokalni Niebanalni”
Czerwiec 30
09:19 2015

30 sierpnia na terenie „Przystani” Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. PCK 2/4 już po raz ósmy odbędzie się Piknik Organizacji Pozarządowych LOKALNI NIEBANALNI.

Do udziału w nim serdecznie zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, podmioty działalności pożytku publicznego oraz nieformalne grupy inicjatyw lokalnych prowadzące działalność na terenie miasta. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 30 lipca – mówi Joanna Szczepańska doradca prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego

Formularz zgłoszeniowy i regulamin Pikniku dostępny jest m.in. na stronie miasta. Druki też można otrzymać w siedzibie Urzędu Miasta w Biurze Partnerstwa i Rozwoju przy ul. POW 10/16, I piętro, pokój 18.

Celem imprezy jest promowanie aktywności społecznej i idei wolontariatu oraz prezentacja działalności i dorobku III sektora, a także wymiana doświadczeń przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Wydarzenie organizowane przez Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz lokalne organizacje i grupy nieformalne, cieszy się ogromnym zainteresowaniem tomaszowian. To święto aktywnego miasta, przedstawiające w formie „jarmarku”, czym zajmuje się miejski sektor pozarządowy. Oprócz prezentacji poszczególnych organizacji, program Pikniku przewiduje także inne atrakcje. Również w tym roku nie zabraknie, popularnej zwłaszcza wśród najmłodszych uczestników, gry terenowej z nagrodami, tym razem pn. „Na fali aktywności”, ponieważ ósmej edycji pikniku patronuje wodny świat. Na scenie zobaczymy działania skierowane do najmłodszych, a gwiazdą Pikniku będzie zespół RED LIPS.

Bieżących informacji o Pikniku udziela:

  1. Wydział Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia

tel. 518 259 966, 44 724 23 11 wew. 274, 275,

e-mail: wps@tomaszow-maz.pl

  1. Biuro Partnerstwa i Rozwoju

tel.44 724 23 11 wew. 296,

e-mail: rozwoj@tomaszow-maz.pl

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępny jest m.in. pod tym linkiem.

http://www.tomaszow-maz.eu/537-460a1c3137868-65977-p_1.htm


 

Polecamy galerię z koncertu “Mroza” podczas ubiegłorocznego pikniku “Lokalni Niebanalni”


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa