Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Rejs po Mazurach z Tomaszowskim Klubem Żeglarskim

Rejs po Mazurach z Tomaszowskim Klubem Żeglarskim
04 marca
11:36 2015

Tomaszowski Klub Żeglarski zaprasza młodzież w wieku 11 – 16 lat na Rejsy po Wielkich Jeziorach Mazurskich czyli aktywne lato pod żaglami.

tn_DSC_0410

  1. Rejsy po Mazurach to propozycja aktywnego wypoczynku dla młodzieży, która żądna jest prawdziwej przygody. To zmagania z wiatrem i wodą  w najczystszej postaci przez 24 godziny na dobę. Nasze rejsy mają charakter wędrowny, co znaczy, że codziennie cumujemy w innych, ciekawych miejscach, poznając dzięki temu najpiękniejsze zakątki Mazur. Raz będą to dzikie, nie odkryte miejsca, gdzie podczas wieczornych ognisk będziemy śpiewać szanty. Innym razem poznamy mazurskie mariny, pełne żeglarzy, gwaru i żeglarskich opowieści. Odwiedzimy Giżycko, Węgorzewo, Mikołajki, Ruciane-Nida, oraz wiele innych mniejszych miejscowości, jak np kultowy Sztynort. Nasi uczestnicy, podczas 7 i 14 dni otrzymają potężną dawkę wiedzy, umiejętności  i zabawy. Poznają Mazurski Szlak Żeglowny, bogaty w zabytki i pełne historii miejsca – mówią organizatorzy rejsu.

tn_DSC_0642

Rejsy odbywają się na wygodnych, bezpiecznych jachtach kabinowych Antila 26, na których uczestnicy śpią, gotują i przeżywają swoją przygodę życia

To będzie prawdziwe wyzwanie, po którym nasi podopieczni wrócą z ogromnym bagażem mocnych wrażeń i lepiej przygotowani do codziennych wyzwań.

tn_DSC_0464

Więcej informacji w siedzibie klubu:
Tomaszowski Klub Żeglarski
ul. Przeskok 3
97-200 Tomaszów Maz.
tel. 663 076 991, 663 567 514
www.bluebingo.pl

tn_DSC_0409

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa