Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Ruszył projekt przeWOZYkultury.pl

Ruszył projekt przeWOZYkultury.pl
08 września
17:23 2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „przeWOZYkultury.pl” realizowanym przez Dzielnicowy Ośrodek Kultury , który ma być interaktywną podróżą Tomaszowian po przystankach kultury. W ramach projektu odbywać się będą warsztaty, pokazy oraz koncerty z zakresu różnych dziedzin kultury (październik). Ruszył już fanpage projektu www.facebook.com/przewozykultury gdzie publikowane będą wszystkie informacje. Projekt zostanie zakończony 25 października 2014r. koncertem alternatywnego zespołu folkowego „Dzikie Jabłka”.

plakat zmniejszony

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową poświęconą projektowi ” przeWOZYkultury.pl” , która odbędzie się 19 września 2014roku o godz. 13.00 w Dzielnicowym Ośrodku Kultury. W koferencji wezmą udział: Partnerzy projektu, Dyrektor oraz Pracownicy Dzielnicowego Ośrodka Kultury.

„Projekt „przeWOZYkultury.pl” realizowany w ramach programu „Współorganizacja projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego 2014″ w dniach 28 lipca- 15 listopada 2014 roku w Dzielnicowym Ośrodku Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.”

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu