Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Strachy na Lachy w Miejskim Ośrodku Kultury

Strachy na Lachy w Miejskim Ośrodku Kultury
06 sierpnia
21:22 2015

„Strachy na Lachy” – taki tytuł miały tegoroczne warsztaty projektu Lata w Teatrze+, które były realizowane w Miejskim Ośrodku Kultury, we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ujeździe. Grupa 50 młodych uczestników przez 13 dni pracując w czterech grupach: aktorskiej, plastyczno-aktorskiej, muzyczno-aktorskiej oraz medialno­-aktorskiej, szukała antidotum na lęki.

mok-strachy-na-lachy_001

W specjalnie powołanym Laboratorium Strachu wnikliwie analizowali i klasyfikowali strachy, dręczące mieszkańców miasta, a ich poczynania mogliśmy śledzić w „Codziennym Informatorze Strachu”. Finałem dwutygodniowej pracy był spektakl podczas, którego przy pomocy technik cieniowych aktorzy uczyli nas, że śmiechem pokonamy każdy, choćby największy strach.

mok-strachy-na-lachy_004
Półmetek wakacji za nami, a już 17 sierpnia w Miejskim Ośrodku Kultury rozpoczynają się wCZASy W SERCU miasta, czyli cykl imprez kulturalnych przeznaczonych dla dorosłych mieszkańców miasta. Natomiast, jeśli chcecie bliżej poznać historię tomaszowskiego teatru, to możecie zapisać się na bezpłatne warsztaty teatralno-filmowe, które rozpoczynają się już 21 sierpnia.

 

 

Źródło: UM w Tomaszowie Maz, Miejski Ośrodek Kultury


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu